fbpx

Stwórz i rozwijaj w prosty sposób
super dochodowy biznes eCommerce

Praktyczna wiedza rozwijania biznesu online, budowania skutecznych kampanii, optymalizacji lejków, która pomoże Ci pozyskać więcej klientów, a tym samym zwiększyć sprzedaż
115 wykładów w 9 modułach sprawdzonej wiedzy eCommerce, dzięki której skonfigurujesz i zoptymalizujesz kampanię marketingową i remarketingową oraz zwiększysz konwersję sprzedażową zarabiając więcej w krótszym czasie
Make Smart Busines Chris Hair 4U Interactive Masters K Property Services Tigers Printing SEO CG Prestige Builders
Chcesz szybciej i skuteczniej rozwijać swój biznes online?
.

Własny biznes to bardzo często znacznie większe zarobki oraz wyższy standard życia. W rzeczywistości według danych GUS ponad 80% firm bankrutuje w ciągu pierwszych 2 lat od ich założenia. Niestety zdecydowana większość z nas nie miała możliwości nauczyć się tego jak zbudować dochodowy biznes.

Często nie mieliśmy lub nie ma nikogo w rodzinie czy wśród znajomych kto mógłby powiedzieć jak sprawnie rozwijać dochodową firmę. W efekcie nie wiemy jak prawidłowo rozwijać biznes, by dynamicznie rósł i nie tracić przy tym własnych środków.

Jeśli masz już za sobą pierwsze kroki w prowadzeniu firmy to z pewnością się ze mną zgodzisz, że nauka na własnych błędach jest często bardzo kosztowna i do tego czasochłonną. Znam doskonale to uczucie, bo sam przez to przechodziłem na początku swojej przygody z biznesem.

.
Czy jesteś skazany na niepowodzenie?
.

W rzeczywistości dobrze prosperująca firma to najczęściej nie zasługa szczęścia, a przede wszystkim odpowiedniej wiedzy i decyzji jakie podejmujemy. Taka strategia zdobywania wiedzy jest trudna i wyboista, a do tego trzeba niejednokrotnie za nią również słono zapłacić, nieraz własnymi oszczędnościami.

Posiadając odpowiednią praktyczną wiedzę na temat rozwijania i prowadzenia biznesu jesteś w stanie uniknąć tych wszystkich pułapek i masz możliwość prowadzić dobrze prosperującą działalność, która będzie wystarczająco na Ciebie zarabiać, a Ty będziesz mógł cieszyć się życiem.

To właśnie dlatego, po 10 latach prowadzenia własnego biznesu, zrodził się pomysł napisania bloga i chęć podzielenia się tą wiedzą z Wami. Dziś mojego bloga „Jak Rozkręcić Biznes” odwiedza ponad 30 tyś. użytkowników miesięcznie co w skali roku daje 360 tyś., natomiast fanpage na Facebook polubiło już ponad 4 tyś. osób i liczby stale rosną.

Kręta droga do poznania prawdy o skutecznym biznesie

Zawsze chciałem pracować dla siebie. Zawsze stanowiło to podstawę mojej wolności. Swoją przygodę z biznesem zacząłem w 2008 roku. Część swoich firm prowadziłem na znacznie bardziej konkurencyjnym rynku w UK co dało mi porządną szkołę biznesu.

Tam też powstały między innymi takie marki jak „K Property Services” agencja nieruchomości, „4U” sklep ecommerce, czy „Make Smart Business” konsultacje biznesowe. Zdobytą wiedzę wykorzystuję na codzień prowadząc agencję reklamową „Interactive Masters”.

Pomocne okazało się też wykształcenie z finansów przedsiębiorstw i marketingu internetowego oraz studia MBA. Piszę te informacje, ponieważ bardzo cenię Twój czas i czuję obowiązek poinformowania Ciebie kim jestem oraz zdaje sobie sprawę, że poszukujesz konkretnej wiedzy popartej praktyką i doświadczeniem.


Jak rozkręcić biznes

Nie wiesz jakie korzyści osiągniesz uczestnicząc w kursie?
.
1. „Akademia eCommerce 2.0” to praktyczny przewodnik, który w prosty sposób pomoże Ci sprawnie i dynamicznie rozwijać biznes internetowy co przełoży się na większą ilość klientów a tym samym i większą sprzedaż
Wiedza zawarta w 115 instruktażowych wykładach krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy prowadzenia biznesu w sieci oszczędzając Ci stresu oraz dodatkowych wydatków
Do kursu dołączone są gotowe szablony kampanii marketingowych, sekwencji mailowych czy skryptów wideo, których będziesz potrzebował do stworzenia kompletnego, a więc i skutecznego lejka sprzedażowego
W przewodniku znajdziesz kluczowe informacje, które są niezbędne do efektywnego rozwijania biznesu eCommerce co pomoże Ci zaoszczędzić znaczną ilość czasu już na samym początku
Każda lekcja zawiera przejrzystą checklistę rzeczy do zrobienia, która znacznie ułatwi Ci wykonywanie poszczególnych działań
Otrzymasz również dostęp do niezbędnych narzędzi wykorzystywanych w biznesie internetowym, które pomogą Ci usprawnić biznes i rozwijać go znacznie szybciej
Samo szkolenie zostało zaprojektowane na nowoczesnej oraz intuicyjnej platformie, dzięki czemu korzystanie z niego jest proste i przejrzyste
Dodatkowo w prezencie dostaniesz aż dwa bonusy! Jako uczestnik będziesz miał dostęp do zamkniętej grupy kursantów, co zapewni Ci ciągły kontakt ze społecznością, która w każdej chwili będzie mogła pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie
Drugim bonusem jest pakiet 250 narzędzi biznesowych, który w łatwy sposób pomoże Ci usprawnić i zautomatyzować Twój biznes internetowy
Chcesz wiedzieć czego się nauczysz z kursu?
.

Uczestnicząc w kursie nauczysz się w jaki sposób tworzyć efektywne i skuteczne kampanie marketingowe, które przyciągną więcej zainteresowanych potencjalnych klientów.

Poznasz sprawdzone sposoby tworzenia najskuteczniejszych promocji w danych branżach, które zmotywują klientów do większych zakupów. Zdobędziesz wiedzę jak sprawnej optymalizować ścieżki zakupowe, tym samym zwiększysz konwersję co przełoży się na lepszą sprzedaż oraz zyski.Kurs eCommerce 2.0

Dowiesz się w jaki sposób zadbać o swoich klientów, by zwiększyć ilość oraz częstotliwość kupowanych przez nich produktów. Dzięki najnowszym rozwiązaniom stworzysz w pełni zautomatyzowany biznes, który zaoszczędzi Twój czas oraz pieniądze.

Wykorzystując sprawdzoną i praktyczną wiedzę znacznie zmniejszysz ryzyko niepowodzenia, jednocześnie zwiększając swoje szanse na dynamiczne rozwinięcie swojego biznesu.

Zastanawiasz się co zyskasz dzięki szkoleniu?
.

Prowadząc własny biznes internetowy staniesz się niezależny i osiągniesz finansową wolność, która poprawi Twój status społeczny. Będziesz posiadał możliwość pracy praktycznie z każdego miejsca na ziemi co przełoży się na poprawę komfortu Twojego życia.

Własny biznes to też bardzo często znacznie większe zarobki w porównaniu z pracą na etacie dzięki czemu będziesz w stanie zapewnić lepszą przyszłość sobie i najbliższym. Dzięki wiedzy zawartej w kursie również unikniesz kosztownych pomyłek co przełoży się na mniejszy stres i wydatki.

Rozwiązania, które robią wyniki
Najważniejsze elementy biznesu ecommerce
Najważniejsze elementy biznesu ecommerce

Omawiam krok po kroku kluczowe elementy, od czego zacząć, no co uważać oraz jak skutecznie rozwijać

Normalna cena: 129 zł
Dostępne dla uczestników
Strategia biznesu online
Strategia biznesu online

To jeden z najważniejszych etapów biznesu. Dowiesz się jak stworzyć strategię Twojego biznesu, by rozwijał się szybko i dynamicznie.

Normalna cena: 169 zł
Dostępne dla uczestników
Tworzenie sklepu online
Tworzenie sklepu online

Prawidłowe zaprojektowanie sklepu internetowego to jeden z najważniejszych elementów biznesu eCommerce. Zrób to raz a dobrze.

Normalna cena: 249 zł
Dostępne dla uczestników
Skuteczne techniki sprzedaży
Skuteczne techniki sprzedaży

Zaprojektuj lejki i treści sprzedażowe w taki sposób by klienci sami prosili Cię o dokonanie zakupu oraz polecali i promowali Cię dalej.

Normalna cena: 239 zł
Dostępne dla uczestników
Sprzedaż produktów cyfrowych
Sprzedaż produktów cyfrowych

Omawiam w jaki sposób wybrać, stworzyć i sprzedawać produkty cyfrowe takie jak ebooki i szkolenia oraz jak można na nich zarobić.

Normalna cena: 199 zł
Dostępne dla uczestników
Efektywny marketing internetowy
Efektywny marketing internetowy

Zaplanuj kampanię marketingową w taki sposób, by klienci kupowali u Ciebie, nie u konkurencji. Efektywna kampania przynosi efektywne zyski.

Normalna cena: 269 zł
Dostępne dla uczestników
Wykorzystanie narzędzi Google
Wykorzystanie narzędzi Google

Wykorzystaj jedne z najskuteczniejszych narzędzi marketingu internetowego, by pracowało na Ciebie i dla Ciebie.

Normalna cena: 169 zł
Dostępne dla uczestników
Media społecznościowe
Media społecznościowe

Wykorzystaj portale społecznościowe i ich możliwości, by przyciągnąć nowych klientów oraz zachęcić posiadanych już do dokonania kolejnych zakupów.

Normalna cena: 179 zł
Dostępne dla uczestników
Prawidłowa obsługa klienta
Prawidłowa obsługa klienta

Zaopiekuj się swoimi klientami i daj im to czego szukają, by pozostali z Tobą, tworzyli wyjątkową społeczność i dokonywali kolejnych zakupów.

Normalna cena: 139 zł
Dostępne dla uczestników
Najlepsze kanały sprzedaży
Najlepsze kanały sprzedaży

Wybierz najbardziej odpowiednie kanały sprzedaży dla Twojego biznesu eCommerce i w pełni wykorzystaj je, by dostarczały Ci jeszcze więcej klientów.

Normalna cena: 219 zł
Dostępne dla uczestników
Dostęp do zamkniętej grupy
Dostęp do zamkniętej grupy

To zamknięta grupa użytkowników uczestniczących w szkoleniu. Będąc jej członkiem będziesz miał możliwość zadawania pytań i pogłębiania wiedzy.

BONUS
Dostępne dla uczestników
250 narzędzi marketingowych
250 narzędzi marketingowych

To pakiet ponad 250 pogrupowanych narzędzi biznesowych niezbędnych do automatyzacji i usprawnienia biznesu, by uzyskać lepszy zwrot z inwestycji.

BONUS
Dostępne dla uczestników
Szybciej. Łatwiej. Skuteczniej…
.
115 instruktażowych wykładów praktycznej wiedzy jak pozyskać szybciej klientów
Ponad 14 godzin nagrań wideo, nauczą Cię sprzedawać więcej i skuteczniej
Każdy wykład posiada checklisty działań, dzięki którym krok po kroku usprawnisz swoją firmę
Konkretne przykłady zastosowania wiedzy, które w łatwy sposób wdrożysz w swoim biznesie
Dostęp do zamkniętej grupy kursantów, gdzie zadasz pytania i uzyskasz odpowiedź
Pakiet ponad 250 niezbędnych narzędzi, które zautomatyzują Twój biznes eCommerce
Nieograniczony dostęp do materiałów również tych, które zostaną udostępnione w przyszłości
Historie sukcesów, oni już podjeli wyzwanie
Cała magia zaczyna się w środku
.
Ten pakiet to znacznie więcej niż tylko standardowy kurs
.
W prezencie dostaniesz aż dwa bonusy! Jako uczestnik będziesz miał dostęp do zamkniętej grupy kursantów, co zapewni Ci ciągły kontakt ze społecznością, która w każdej chwili będzie mogła pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie
Drugim bonusem jest zestaw 250 narzędzi biznesowych, który w łatwy i skuteczny sposób pomoże Ci usprawnić oraz zautomatyzować Twoją sprzedaż
Zapisując się otrzymujesz 100% gwarancji

Bardzo nam zależało, by kurs dał Ci dokładnie taką wiedzę jakiej potrzebujesz do dynamicznego rozwoju Twojej firmy. Jednocześnie staraliśmy się, by spełniał najwyższe standardy zdobywania wiedzy przez internet i wierzymy, że przełoży się to na szybki wzrost Twojego biznesu.

Jeśli jednak okaże się, że ta wiedza nie jest Ci wystarczająca lub z jakiegoś innego powodu nie spełnił kurs Twoich oczekiwań, odezwij się do nas w ciągu 30 dni od zakupu, a zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty.


High quality
Najczęściej zadawane pytania

Jakie są dostępne sposoby płatności?

Książkę możesz kupić u nas dokonując płatności przez Przelewy24, Tpay lub PayPal płacąc kartą lub dokonując przelewu na konto bankowe.

Czy można kupić książkę w promocji?

Niestety nie oferuję książki w promocyjnej cenie. Czasami jest możliwość zakupu książki z darmową dostawą, natomiast jest to nieregularna oferta.

Czy będzie dostępna książka w formie ebooka?

Tak. Natomiast na tą chwilę ciężko nam określić datę kiedy się ukaże. Generalnie większość czytelników preferuje książkę w formie papierowej.

Czy wysyłamy przesyłki poza Polskę?

Tak. Jest możliwość wysyłki książki po za granice Polski natomiast w takich przypadka cena za wysyłkę będzie wyższa i zależy głównie od kraju do jakiego przesyłka będzie wysłana.

Jak długo idzie przesyłka ma terenie Polski?

Zamówienia złożone do godziny 13.00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia i na terenie Polski powinny dojść w przeciągu 3 dni roboczych.

Jak rozpocząć kurs?

Rozpoczęcie kursu jest bardzo proste i intuicyjne. Wybierz kurs, którym jesteś zainteresowany, a następnie kliknij „Zapisz się na kurs”. Zostaniesz przeniesiony do płatności. Po dokonaniu transakcji zostanie automatycznie stworzone dla Ciebie konto wraz z dostępem do wybranego kursu. Otrzymasz na adres email dane do logowania, aby rozpocząć swoją przygodę z biznesem internetowym.

Czy mogę zapłacić kartą?

Tak, oczywiście. Płatności możesz dokonać zwykłą kartą bankową. Bezpieczne płatności są obsługiwane za pomocą PayPal i nie wymaga to posiadania konta PayPal.

Jaka wiedza podstawowa jest potrzebna?

Nie musisz koniecznie posiadać zaawansowanej wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy. Poszczególne kursy poprowadzą Cię krok po kroku, tak abyś systematycznie zdobywał niezbędną wiedzę biznesową.

Czy cały kurs jest online?

Tak, ten kurs jest całkowicie online, a więc nie musisz wychodzić z domu, aby nauczyć się prowadzenia biznesu. Po zapisaniu się na kurs uzyskasz dostęp do swoich lekcji, narzędzi i testów. Będziesz miał możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfona z dostępem do Internetu.

Czy otrzymam dostęp do całego kursu od razu?

Lekcje w wybranym przez Ciebie kursie będą udostępniane automatycznie po określonym czasie, tak abyś miał czas na przyswojenie wiedzy z poprzednich lekcji.

Kurs biznesu aranżacja
Kurs „Akademia eCommerce 2.0”
.
Efektywna i skuteczna kampania marketingowa to więcej zainteresowanych klientów
Zoptymalizowana ścieżka zakupowa to większa konwersja, większa sprzedaż oraz Twoje zyski
Sprawdzona, praktyczna wiedza to znacznie mniejsza ryzyko niepowodzenia, tym samym Twój mniejszy stres
Zautomatyzowany biznes to wygoda, oszczędność Twojego czasu i pieniędzy

397 zł


Opinie kursantów
 • Marcin Kowalczyk

  Dużo rozwiązań i przykładów strategi tego jak krok po kroku postępować. Niesamowita wiedza! Podoba mi się jak Pan to wszystko tłumaczy, nie sądziłem, że uda mi się aż w takiej części zastosować to u mnie. No i już widać pierwsze efekty, coraz więcej klientów wykazuje zainteresowanie 🙂 Ja osobiście polecam!

 • Jakub Kamiński

  Przed rozpoczęciem sprzedaży w internecie długo szukałem wiedzy, która by to całościowo opisywała a nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Po przez zastosowanie wskazówek podanych w wykładach nauczyłem się jak po kolei budować taki biznes.

 • Paweł Maliński

  Świetny materiał, wytłumaczone krok po kroku jakie informacje wziąć pod uwagę od samego początku. Co dla mnie było najważniejsze to to że informacje są po kolei przedstawiane przez co wiedziałem co z czego się bierze. Bardzo dziękuję za wiedzę i rozwiązania.

 • Adam

  Moim największym problemem zawsze było to jak skuteczne zachęcić klientów do zakupu. Trudno w sieci znaleść rzeczywiście działające techniki i strategie marketingowe. W kursie jest to w bardzo fajny i łatwy sposób wytłumaczone jak takie kampanie marketingowe budować. Po zastosowaniu tych technik w naszej firmie obroty wzrosły kilkukrotnie. Szkolenie wymiata jeśli chodzi o praktyczną wiedzę.

 • Małgorzata Wójcik

  Podczas prowadzenia firmy największym dla nas wyzwaniem był marketing w internecie. Moim zdaniem największą zaletą kursu jest to, że omówione są w nim wszystkie najważniejsze rzeczy jakie potrzebowałam do prowadzenia kampanii reklamowych w internecie. Bardzo szybko podwoiliśmy ilość zamówień na nasze usługi

 • Katarzyna

  Kurs dał mi niesamowitą wiedzę tego jak prowadzić firmę nie tylko w Internecie. Porady zawarte w kursie bardzo pomogły mi zrozumieć na czym polega biznes przez Internet w dzisiejszych czasach. Kurs zawiera szereg merytorycznych wskazówek oraz tłumaczy w przejrzysty sposób co powinno się robić i na co uważać. Nasz firma zaczęła niesamowicie się rozwijać, a inwestycja w kurs zwróciła się po dwóch dniach. Szczerze polecam.

 • Michał Jaworski

  Bardzo dużo konkretów, solidnie opracowany kurs. Ciesze się, z uczestnictwa w kursie. Miałem na początku obawy bo nigdy nie wiesz co jest w środku do puki nie spróbujesz, ale podjąłem decyzję o zapisaniu się i bardzo się z tego cieszę. Krok po kroku mogłem poprawiać elementu mojego biznesu i już po kilku dniach było widać jak firma zaczyna rosnąć

 • Jakub Nowakowski

  Pomocna wiedza, szczególnie przydatna na początku rozkręcania biznesu. Wszystko wytłumaczone krok po kroku. Bardzo mi odpowiada to że lekcje nie są za długie przez co mogę spokojnie opanować dane rzeczy w niej zawarte 😉

 • Wojtek Kowalczyk

  Sprzedaż nieruchomości wymaga bardzo precyzyjnego dopracowania ścieżki zakupowej klienta, ze względu na ich koszt. Postanowiłem podjąć wyzwanie i skorzystałem z oferty Krystiana. Szkolenie zawiera szereg istotnych wskazówek i informacji, które pomogły naszej firmie zbudować optymalny model sprzedażowy z uwzględnieniem UX. Gorąco zachęcam do skorzystania z zawartej w szkoleniu wiedzy

 • Marcin Kamiński

  Nie spodziewałem się, że lekcje kursu będą aż tak merytoryczne. Sama konkretna wiedza. Teraz widzę dlaczego do tej pory nie sprzedawałem tyle ile mógłbym.

Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać