fbpx

Nie wiesz jak skutecznie rozpocząć własny biznes…?
„Biznes od podstaw” to wyjaśnia!

Dowiedz się, jak w prosty sposób krok po kroku rozpocząć własny biznes i podnieść standard swojego życia
Poradnik ten to zbiór praktycznej i niezbędnej wiedzy o tym jak sprawnie wybrać odpowiednią działalność gospodarczą, właściwy model biznesowy czy najtańsze źródła finansowania, by szybko i dynamicznie zacząć zarabiać i rozwijać się
Dowiesz się jak uniknąć różnych pułapek jakie czyhają na osoby rozpoczynające własny biznes i osiągniesz prawdziwą finansową wolność
Make Smart Busines Chris Hair 4U Interactive Masters K Property Services Tigers Printing SEO CG Prestige Builders

Chcesz skutecznie rozpocząć swój własny biznes?

…wypróbuj „Biznes od podstaw”

Nauczysz się w jaki sposób wybrać rodzaj działalności oraz jak rozpocząć swój biznes robiąc to szybko i sprawnie oszczędzając przy tym czas
Poznasz wady i zalety poszczególnych form finansowania biznesu co pomoże Ci skuteczniej pozyskać środki na rozwój jednocześnie oszczędzając przy tym własny kapitał
Dowiesz się w jaki sposób skutecznie zastrzec logo i nazwę Twojej firmy co uchroni Cię przed możliwą kradzieżą Twojej marki
Poznasz sposoby zabezpieczania biznesu internetowego co znacznie zmniejszy ryzyko włamania się do systemu przez osoby z zewnątrz i poprawi bezpieczeństwo danych Twojej firmy
Korzystając ze sprawdzonej, praktycznej wiedzy znacznie zmniejszysz ryzyko niepowodzenia, tym samym Twój stres
Stworzysz w pełni zautomatyzowany biznes, który zaoszczędzi Twój cenny czas oraz pieniądze
Kurs skutecznej sprzedaży

Rozwiązania, które robią wyniki

Od czego rozpocząć biznes
Od czego rozpocząć biznes

Omawiam wszystkie sposoby krok po kroku jak założyć działalność gospodarczą oraz ich wady i zalety co uchroni Cię przez zbędnymi błędami.

Normalna cena: 59 zł
Dostępne dla uczestników
Wybór modelu biznesowego
Wybór modelu biznesowego

Jest to jeden z najważniejszych etapów biznesu. Dowiesz się jak wybrać odpowiedni model biznesowy dla Twojej firmy dzięki czemu będziesz się szybciej rozwijał.

Normalna cena: 39 zł
Dostępne dla uczestników
Wybór rodzaju działalności
Wybór rodzaju działalności

Omawiam w jaki sposób wybrać rodzaj działalności gospodarczej i na co powinieneś zwrócić uwagę, aby obniżyć koszty prowadzenia firmy.

Normalna cena: 39 zł
Dostępne dla uczestników
Najtańsze finansowania firmy
Najtańsze finansowania firmy

Opisuję dostępne możliwości finansowania przedsiębiorstwa. Dowiesz się, jakie finansowanie jest najbezpieczniejsze i które będzie dla Ciebie najtańsze.

Normalna cena: 49 zł
Dostępne dla uczestników
Jak dostosować biznesplan
Jak dostosować biznesplan

Biznes plan to jeden z najważniejszych dokumentów każdego biznesu. Omawiam w jaki sposób i kiedy powinieneś go przygotować, by usprawnić Twój biznes.

Normalna cena: 59 zł
Dostępne dla uczestników
Wybór właściwej nazwy
Wybór właściwej nazwy

To jeden z najważniejszych elementów podczas rozpoczynania działalności. Dowiesz się na co zwrócić uwagę dzięki czemu przyciągniesz więcej klientów.

Normalna cena: 39 zł
Dostępne dla uczestników
Bezpieczeństwo w firmie
Bezpieczeństwo w firmie

Bezpieczeństwo danych jakie posiadają firmy to coraz ważniejsze zagadnienie. Dowiesz się jak zabezpieczyć dane, by uniknąć zbędnych problemów.

Normalna cena: 79 zł
Dostępne dla uczestników
Dostęp do zamkniętej grupua
Dostęp do zamkniętej grupu

To zamknięta grupa użytkowników, którzy już wykupili uczestnictwo w szkoleniu. Uczestnictwo w niej da Ci możliwość konsultowania i pogłębiania wiedzy.

BONUS
Dostępne dla uczestników
250 narzędzi marketingowych
250 narzędzi marketingowych

Jest to pakiet ponad 250 pogrupowanych narzędzi biznesowych bardzo przydatnych do prowadzenia oraz automatyzacji i usprawnienia biznesu.

BONUS
Dostępne dla uczestników

Szybciej. Łatwiej. Skuteczniej…

.
Łącznie 16 wykładów wideo z wiedzą dzięki, której sprawnie rozpoczniesz własny biznes
Ponad 2 godziny instruktażowych wykładów praktycznej wiedzy, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła biznesu
Każdy wykład posiada checklisty działań, dzięki którym krok po kroku usprawnisz swoją firmę
Konkretne przykłady zastosowania wiedzy, które w łatwy sposób wdrożysz w swoim biznesie
Dostęp do zamkniętej grupy kursantów, gdzie zadasz pytania i uzyskasz odpowiedź
Pakiet ponad 250 niezbędnych narzędzi, które zautomatyzują Twój biznes eCommerce
Nieograniczony dostęp do materiałów również tych, które zostaną udostępnione w przyszłości

Cała magia zaczyna się w środku

.

Oni już podjeli wyzwanie i osiągneli cel

Ten pakiet to znacznie więcej niż tylko standardowy kurs

.
W prezencie dostaniesz aż dwa bonusy! Jako uczestnik będziesz miał dostęp do zamkniętej grupy kursantów, co zapewni Ci ciągły kontakt ze społecznością, która w każdej chwili będzie mogła pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie
Drugim bonusem jest zestaw 250 narzędzi biznesowych, który w łatwy i skuteczny sposób pomoże Ci usprawnić oraz zautomatyzować Twoją sprzedaż

Zapisując się otrzymujesz gwarancję satysfakcji

Bardzo nam zależało, by kurs dał Ci dokładnie taką wiedzę jakiej potrzebujesz do dynamicznego rozwoju Twojej firmy. Jednocześnie staraliśmy się, by spełniał najwyższe standardy zdobywania wiedzy przez internet i wierzymy, że przełoży się to na szybki wzrost Twojego biznesu.

Jeśli jednak okaże się, że ta wiedza nie jest Ci wystarczająca lub z jakiegoś innego powodu nie spełnił kurs Twoich oczekiwań, odezwij się do nas w ciągu 30 dni od zakupu, a zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty.


High quality

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są dostępne sposoby płatności?

Książkę możesz kupić u nas dokonując płatności przez Przelewy24, Tpay lub PayPal płacąc kartą lub dokonując przelewu na konto bankowe.

Czy można kupić książkę w promocji?

Niestety nie oferuję książki w promocyjnej cenie. Czasami jest możliwość zakupu książki z darmową dostawą, natomiast jest to nieregularna oferta.

Czy będzie dostępna książka w formie ebooka?

Tak. Natomiast na tą chwilę ciężko nam określić datę kiedy się ukaże. Generalnie większość czytelników preferuje książkę w formie papierowej.

Czy wysyłamy przesyłki poza Polskę?

Tak. Jest możliwość wysyłki książki po za granice Polski natomiast w takich przypadka cena za wysyłkę będzie wyższa i zależy głównie od kraju do jakiego przesyłka będzie wysłana.

Jak długo idzie przesyłka ma terenie Polski?

Zamówienia złożone do godziny 13.00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia i na terenie Polski powinny dojść w przeciągu 3 dni roboczych.

Jak rozpocząć kurs?

Rozpoczęcie kursu jest bardzo proste i intuicyjne. Wybierz kurs, którym jesteś zainteresowany, a następnie kliknij „Zapisz się na kurs”. Zostaniesz przeniesiony do płatności. Po dokonaniu transakcji zostanie automatycznie stworzone dla Ciebie konto wraz z dostępem do wybranego kursu. Otrzymasz na adres email dane do logowania, aby rozpocząć swoją przygodę z biznesem internetowym.

Czy mogę zapłacić kartą?

Tak, oczywiście. Płatności możesz dokonać zwykłą kartą bankową. Bezpieczne płatności są obsługiwane za pomocą PayPal i nie wymaga to posiadania konta PayPal.

Jaka wiedza podstawowa jest potrzebna?

Nie musisz koniecznie posiadać zaawansowanej wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy. Poszczególne kursy poprowadzą Cię krok po kroku, tak abyś systematycznie zdobywał niezbędną wiedzę biznesową.

Czy cały kurs jest online?

Tak, ten kurs jest całkowicie online, a więc nie musisz wychodzić z domu, aby nauczyć się prowadzenia biznesu. Po zapisaniu się na kurs uzyskasz dostęp do swoich lekcji, narzędzi i testów. Będziesz miał możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfona z dostępem do Internetu.

Czy otrzymam dostęp do całego kursu od razu?

Lekcje w wybranym przez Ciebie kursie będą udostępniane automatycznie po określonym czasie, tak abyś miał czas na przyswojenie wiedzy z poprzednich lekcji.

Kurs biznesu aranżacja

Kurs „Biznes od podstaw”

.
Zdobędziesz wiedzę jak rozpocząć własny biznes w krokach bez straty czasu i pieniędzy, dzięki czemu zaczniesz szybciej pozyskiwać klientów
Unikniesz najczęstszych błędów, które robią osoby rozpoczynające biznes, przez co będziesz miał większą sprzedaż i lepszą obsługę zleceń
Nauczysz się szybko i skutecznie budować firmy, które zaczną generować duże ilości zleceń i przynosić Ci coraz to większe zyski!

67 zł

Zapisz się na kurs „Biznes od podstaw” już dziś!


Opinie kursantów
 • Marcin Kowalczyk

  Dużo rozwiązań i przykładów strategi tego jak krok po kroku postępować. Niesamowita wiedza! Podoba mi się jak Pan to wszystko tłumaczy, nie sądziłem, że uda mi się aż w takiej części zastosować to u mnie. No i już widać pierwsze efekty, coraz więcej klientów wykazuje zainteresowanie 🙂 Ja osobiście polecam!

 • Jakub Kamiński

  Przed rozpoczęciem sprzedaży w internecie długo szukałem wiedzy, która by to całościowo opisywała a nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Po przez zastosowanie wskazówek podanych w wykładach nauczyłem się jak po kolei budować taki biznes.

 • Paweł Maliński

  Świetny materiał, wytłumaczone krok po kroku jakie informacje wziąć pod uwagę od samego początku. Co dla mnie było najważniejsze to to że informacje są po kolei przedstawiane przez co wiedziałem co z czego się bierze. Bardzo dziękuję za wiedzę i rozwiązania.

 • Adam

  Moim największym problemem zawsze było to jak skuteczne zachęcić klientów do zakupu. Trudno w sieci znaleść rzeczywiście działające techniki i strategie marketingowe. W kursie jest to w bardzo fajny i łatwy sposób wytłumaczone jak takie kampanie marketingowe budować. Po zastosowaniu tych technik w naszej firmie obroty wzrosły kilkukrotnie. Szkolenie wymiata jeśli chodzi o praktyczną wiedzę.

 • Małgorzata Wójcik

  Podczas prowadzenia firmy największym dla nas wyzwaniem był marketing w internecie. Moim zdaniem największą zaletą kursu jest to, że omówione są w nim wszystkie najważniejsze rzeczy jakie potrzebowałam do prowadzenia kampanii reklamowych w internecie. Bardzo szybko podwoiliśmy ilość zamówień na nasze usługi

 • Katarzyna

  Kurs dał mi niesamowitą wiedzę tego jak prowadzić firmę nie tylko w Internecie. Porady zawarte w kursie bardzo pomogły mi zrozumieć na czym polega biznes przez Internet w dzisiejszych czasach. Kurs zawiera szereg merytorycznych wskazówek oraz tłumaczy w przejrzysty sposób co powinno się robić i na co uważać. Nasz firma zaczęła niesamowicie się rozwijać, a inwestycja w kurs zwróciła się po dwóch dniach. Szczerze polecam.

 • Michał Jaworski

  Bardzo dużo konkretów, solidnie opracowany kurs. Ciesze się, z uczestnictwa w kursie. Miałem na początku obawy bo nigdy nie wiesz co jest w środku do puki nie spróbujesz, ale podjąłem decyzję o zapisaniu się i bardzo się z tego cieszę. Krok po kroku mogłem poprawiać elementu mojego biznesu i już po kilku dniach było widać jak firma zaczyna rosnąć

 • Jakub Nowakowski

  Pomocna wiedza, szczególnie przydatna na początku rozkręcania biznesu. Wszystko wytłumaczone krok po kroku. Bardzo mi odpowiada to że lekcje nie są za długie przez co mogę spokojnie opanować dane rzeczy w niej zawarte 😉

 • Wojtek Kowalczyk

  Sprzedaż nieruchomości wymaga bardzo precyzyjnego dopracowania ścieżki zakupowej klienta, ze względu na ich koszt. Postanowiłem podjąć wyzwanie i skorzystałem z oferty Krystiana. Szkolenie zawiera szereg istotnych wskazówek i informacji, które pomogły naszej firmie zbudować optymalny model sprzedażowy z uwzględnieniem UX. Gorąco zachęcam do skorzystania z zawartej w szkoleniu wiedzy

 • Marcin Kamiński

  Nie spodziewałem się, że lekcje kursu będą aż tak merytoryczne. Sama konkretna wiedza. Teraz widzę dlaczego do tej pory nie sprzedawałem tyle ile mógłbym.

Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać