fbpx

FINANSOWA WOLNOŚĆ
Jak Stworzyć Super Dochodowy Biznes Online

Książka Finansowa wolność
Dowiesz się jak skutecznie rozwijać biznes online, budować skuteczne kampanie marketingowe, optymalizować lejki sprzedażowe, dzięki czemu pozyskasz więcej klientów, a tym samym zwiększyć sprzedaż
Ponad 320 stron w 9 rozdziałach sprawdzonej wiedzy eCommerce, dzięki której skonfigurujesz i zoptymalizujesz kampanię marketingową i remarketingową oraz zwiększysz konwersję sprzedażową zarabiając więcej w krótszym czasie

Chcesz szybciej i skuteczniej rozwijać swój biznes online?
.

Własny biznes to bardzo często znacznie większe zarobki oraz wyższy standard życia. W rzeczywistości według danych GUS ponad 80% firm bankrutuje w ciągu pierwszych 2 lat od ich założenia. Niestety zdecydowana większość z nas nie miała możliwości nauczyć się tego jak zbudować dochodowy biznes.

Często nie mieliśmy lub nie ma nikogo w rodzinie czy wśród znajomych kto mógłby powiedzieć jak sprawnie rozwijać dochodową firmę. W efekcie nie wiemy jak prawidłowo rozwijać biznes, by dynamicznie rósł i nie tracić przy tym własnych środków.

Jeśli masz już za sobą pierwsze kroki w prowadzeniu firmy to z pewnością się ze mną zgodzisz, że nauka na własnych błędach jest często bardzo kosztowna i do tego czasochłonną. Znam doskonale to uczucie, bo sam przez to przechodziłem na początku swojej przygody z biznesem.

.
.

W rzeczywistości dobrze prosperująca firma to najczęściej nie zasługa szczęścia, a przede wszystkim odpowiedniej wiedzy i decyzji jakie podejmujemy. Taka strategia zdobywania wiedzy jest trudna i wyboista, a do tego trzeba niejednokrotnie za nią również słono zapłacić, nieraz własnymi oszczędnościami.

Posiadając odpowiednią praktyczną wiedzę na temat rozwijania i prowadzenia biznesu jesteś w stanie uniknąć tych wszystkich pułapek i masz możliwość prowadzić dobrze prosperującą działalność, która będzie wystarczająco na Ciebie zarabiać, a Ty będziesz mógł cieszyć się życiem.

To właśnie dlatego, po 10 latach prowadzenia własnego biznesu, zrodził się pomysł napisania bloga oraz książki, by podzielenia się tą wiedzą z Wami. Dziś mojego bloga „Jak Rozkręcić Biznes” odwiedza ponad 30 tyś. użytkowników miesięcznie co w skali roku daje 360 tyś., natomiast fanpage na Facebook polubiło już ponad 4 tyś. osób i liczby stale rosną.

Zastanawiasz się jakie korzyści osiągniesz?
.
Książka „FINANSOWA WOLNOŚĆ. Jak stworzyć super dochodowy biznes online” to praktyczny przewodnik, który w prosty sposób pomoże Ci sprawnie i dynamicznie rozwijać biznes internetowy co przełoży się na większą ilość klientów, a tym samym i większą sprzedaż
Wiedza zawarta w 9 obszernych rozdziałach krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy prowadzenia biznesu w sieci oszczędzając Ci stresu oraz dodatkowych wydatków
Do książki dołączone są gotowe szablony kampanii marketingowych, sekwencji mailowych czy skryptów wideo, których będziesz potrzebował do stworzenia kompletnego, a więc i skutecznego lejka sprzedażowego
W przewodniku znajdziesz kluczowe informacje, które są niezbędne do efektywnego rozwijania biznesu eCommerce co pomoże Ci zaoszczędzić znaczną ilość czasu już na samym początku
Każdy rozdział składa się z odpowiedzi i rozwiązania najczęstszych problemów na jakie napotyka przedsiębiorca tworząc i optymalizując swój biznes eCommerce
Otrzymasz również dostęp do niezbędnych narzędzi wykorzystywanych w biznesie internetowym, które pomogą Ci usprawnić biznes i rozwijać go znacznie szybciej
Książka posiada 97 rysunków i tabel, które w prosty sposób pomogą Ci skutecznie zastosować poznaną wiedzę
Oni już osiągneli Finansową Wolność
Spis treści
.
Rozdział 1 ROZPOCZNIJ SWÓJ BIZNES W SIECI
Z rozdziału pierwszego dowiesz się między innymi w jaki sposób wybrać najlepszy rodzaj działaności dla Twojej branży, jak załatwić wszystkie urzędowe sprawy, skąd pozyskać finansowanie na rozwój firmy oraz w jaki sposób wybrać najefektywniejszy model biznesowy.
Rozdział 2 STWÓRZ STRATEGIĘ SWOJEGO BIZNESU ONLINE
W tej części omawiam w jaki sposób znaleść dochodową niszę jak również w jaki sposób stworzyć taki produkt, jak prawidłowo przeprowadzić analizę rynku oraz sprawdzić dokładnie konkurencję, kiedy powinieneś rozpocząć zatrudnianie innych, w jaki sposób robić to prawidłowo oraz jak skutecznie motywować pracowników. Omawiam również w jaki sposób postępować podczas sytuacji kryzysowych w firmie, czy też jak skutecznie neutralizować hejt.
Rozdział 3 ZBUDUJ PROFESJONALNĄ PLATFORMĘ SPRZEDAŻYOWĄ
Rozdział trzeci poświęcony jest między innymi projektowaniu i tworzeniu skutecznego sklepu internetowego. Omawiam jak stworzyć efektywny sklep, które jego elementy muszą być zautomatyzowane, kiedy potrzebujesz polityki prywatności i regulaminu oraz w jaki sposób je stworzyć zgodnie z zasadami RODO.
Rozdział 4 STWÓRZ EFEKTYWNY MARKETING INTERNETOWY
W tym rozdziale omawiam w jaki sposób stworzyć skuteczną ofertę sprzedażową, jak dopasować słowa kluczowe oraz grafikę reklamy, w jaki sposób opowiadać historię by klienci chcieli kupować. Dowiesz się również jak tworzyć angażujący content marketing, jak szybko i skutecznie pozyskiwać duże ilości Leadów oraz jak stworzyć skuteczną stronę sprzedażową wraz z gotowymi szablonami. Omawiam również jak stworzyć niepowtarzalny branding dla Twojej marki jak również elementy marketingu wirusowego.
Rozdział 5 ODNAJDŹ SWOJĄ SZANSĘ W EMAIL MAREKTINGU
Omawiam 3 najskuteczniejsze strategie email marketingu wraz z gotowymi szablonami. Dowiesz się jak zaprojektować newsletter, jakie elementy powinien zawierać dobry Lead magnet oraz jak skutecznie budować duże listy mailingowe.
Rozdział 6 STWÓRZ WŁASNY ARSENAŁ NARZĘDZI MARKETINGOWYCH
Z tego rozdziału dowiesz się jak dobrać odpowiednie narzędzia performance marketing, kiedy i w jaki sposób stosować remarketing, jak stworzyć skuteczną kampanię w Google Ads, w jaki sposób zainstalować wszystkie elementy Google Analytics, jak stworzyć i przeprowadzić efektywną kampanię w social mediach, jak prawidłowo ustawić kampanię reklamową w Facebook Ads oraz omówię skuteczną promocję na YouTube.
Rozdział 7 OBSŁUŻ KLIENTA NA MEDAL
Omawiam na czym polega efektywna komunikacja z klientem, w jaki sposób budować zaufanie, jak prawidłowo mierzyć doświadczenia i poziom zadowolenia klienta, jak pozyskać dobry feedback, jak optymalizować obsługę oraz w jaki sposób monitorować obsługę klienta w sieci.
Rozdział 8 WDROŻ KLUCZOWE TECHNIKI SPRZEDAŻY
W tym rozdziale dowiesz się, które elementy sprzedaży są najważniejsze, jakie są najskuteczniejsze techniki sprzedaży. Dodatkowo omówię na czym polega Cross-selling oraz Up-selling, kiedy oraz w jaki sposób te dwie techniki stosować by dawały maksymalne korzyści.
Rozdział 9 WYKORZYSTAJ WSZYSTKIE MOŻLIWE KANAŁY SPRZEDAŻY
Omawiam 96 kanałów sprzedaży, w których Twoja firma powinna zacząć sprzedawać. Dowiesz się jak wybrać najskuteczniejsze z nich dla Twojego produktu lub usługi. Poznasz szeroki wachlarz kanałów i możliwości sprzedażowych Twojego biznesu.
Książka Finansowa wolność
320

STRON
86

ODPOWIEDZI NA PYTANIA
9

ROZDZIAŁÓW
97

RYSUNKÓW I TABEL
Wybierz pakiet
.


KSIĄŻKA

Książka Finansowa wolność

Książka „FINANSOWA WOLNOŚĆ”

320 stron instrukcji krok po kroku

9 obszernych rozdziałów

Odpowiedź na 86 najczęstszych problemów w biznesie online

Skuteczne techniki pozyskiwania klientów

Profesjonalna optymalizacja lejków

49 zł

Kup Książkę

+ 15 zł koszt wysyłkiKSIĄŻKA + KURS

Książka Finansowa wolność

Książka „FINANSOWA WOLNOŚĆ” +

Kurs „AKADEMIA ECOMMERCE 2.0”

115 instruktażowych wykładów wideo

Łącznie ponad 14 godzin nagrań

Gotowe szablony i skrypty kampanii

Checklisty zadań do wykonania

Kurs jest w całości dostępny online (laptop i telefon służą wizualizacji)

Oszczędzasz 45 zł

427 zł

Kup Pakiet

+ 0 zł koszt wysyłki książki

Nazywam się Krystian Wasilewski
i pomagam innym budować dochodowe biznesy w sieci

Zawsze chciałem pracować dla siebie. Zawsze stanowiło to podstawę mojej finansowej wolności. Swoją przygodę z biznesem zacząłem w 2008 roku. Część swoich firm prowadziłem na znacznie bardziej konkurencyjnym rynku w UK co dało mi porządną szkołę biznesu.

Tam też powstały między innymi takie marki jak „K Property Services” agencja nieruchomości, „4U” sklep ecommerce, czy „Make Smart Business” konsultacje biznesowe. Zdobytą wiedzę wykorzystuję na codzień prowadząc agencję reklamową „Interactive Masters”.

Pomocne okazało się też wykształcenie z finansów przedsiębiorstw i marketingu internetowego oraz studia MBA. Piszę te informacje, ponieważ bardzo cenię Twój czas i czuję obowiązek poinformowania Ciebie kim jestem oraz zdaje sobie sprawę, że poszukujesz konkretnej wiedzy popartej praktyką i doświadczeniem.


Jak rozkręcić biznes
Najczęściej zadawane pytania

Jakie są dostępne sposoby płatności?

Książkę możesz kupić u nas dokonując płatności przez Przelewy24, Tpay lub PayPal płacąc kartą lub dokonując przelewu na konto bankowe.

Czy można kupić książkę w promocji?

Niestety nie oferuję książki w promocyjnej cenie. Czasami jest możliwość zakupu książki z darmową dostawą, natomiast jest to nieregularna oferta.

Czy będzie dostępna książka w formie ebooka?

Tak. Natomiast na tą chwilę ciężko nam określić datę kiedy się ukaże. Generalnie większość czytelników preferuje książkę w formie papierowej.

Czy wysyłamy przesyłki poza Polskę?

Tak. Jest możliwość wysyłki książki po za granice Polski natomiast w takich przypadka cena za wysyłkę będzie wyższa i zależy głównie od kraju do jakiego przesyłka będzie wysłana.

Jak długo idzie przesyłka ma terenie Polski?

Zamówienia złożone do godziny 13.00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia i na terenie Polski powinny dojść w przeciągu 3 dni roboczych.

Jak rozpocząć kurs?

Rozpoczęcie kursu jest bardzo proste i intuicyjne. Wybierz kurs, którym jesteś zainteresowany, a następnie kliknij „Zapisz się na kurs”. Zostaniesz przeniesiony do płatności. Po dokonaniu transakcji zostanie automatycznie stworzone dla Ciebie konto wraz z dostępem do wybranego kursu. Otrzymasz na adres email dane do logowania, aby rozpocząć swoją przygodę z biznesem internetowym.

Czy mogę zapłacić kartą?

Tak, oczywiście. Płatności możesz dokonać zwykłą kartą bankową. Bezpieczne płatności są obsługiwane za pomocą PayPal i nie wymaga to posiadania konta PayPal.

Jaka wiedza podstawowa jest potrzebna?

Nie musisz koniecznie posiadać zaawansowanej wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy. Poszczególne kursy poprowadzą Cię krok po kroku, tak abyś systematycznie zdobywał niezbędną wiedzę biznesową.

Czy cały kurs jest online?

Tak, ten kurs jest całkowicie online, a więc nie musisz wychodzić z domu, aby nauczyć się prowadzenia biznesu. Po zapisaniu się na kurs uzyskasz dostęp do swoich lekcji, narzędzi i testów. Będziesz miał możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfona z dostępem do Internetu.

Czy otrzymam dostęp do całego kursu od razu?

Lekcje w wybranym przez Ciebie kursie będą udostępniane automatycznie po określonym czasie, tak abyś miał czas na przyswojenie wiedzy z poprzednich lekcji.

Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać