fbpx
AKTUALNIE
Nie Jesteś Zapisany
CENA
59 zł
ROZPOCZNIJ KURS
99 zł 40% OFF
* oferta ograniczona czasowo

Czego się nauczysz z kursu

Jak stworzyć prawdziwą wartość dla klienta i satysfakcję z zakupów u Ciebie

Jak prawidłowo zadbać o klienta, aby kupował kolejne produkty

Jak wykorzystać możliwości wyszukiwarek, aby same promowały Twój biznes

Jak uruchomić wszystkie kanały sprzedaży i dotrzeć do każdego potencjalnego klienta

Gdzie i jak sprzedawać offline, aby podwoić sprzedaż w Twojego biznesu

Jak dopracować sklep do perfekcji, aby klient podjął decyzję o zakupie właśnie u Ciebie

Dla kogo jest kurs

Rozpoczynających własną działalność, którzy chcą wiedzieć jak krok po kroku uruchomić wszystkie kanały sprzedaży

Właścicieli małych i średnich firm, którzy chcą zwiększyć zyski rozwijając biznes w sieci

Przedsiębiorcy szukający nowych kanałów sprzedaży, aby znacznie zwiększyć przychody we własnym biznesie

Zarządzających małym i średnim biznesem chcących prężnie go rozwijać

Opis kursu

Kurs „Skuteczne sposoby sprzedaży” to wiedza zawarta w 10 instruktażowych wykładach krok po kroku przedstawiająca 96 dostępnych sposobów na sprzedaż. Kurs zawiera wszystkie najważniejsze informacje, których będziesz potrzebował, aby poznać najlepsze kanały sprzedaży online oraz offline. Każda lekcja zawiera checklistę rzeczy do zrobienia, a także otrzymasz dostęp do ponad 250 niezbędnych narzędzi w biznesie internetowym.

Uczestnicząc w kursie nauczysz się jak stworzyć prawdziwą wartość dla klienta, aby klient docenił produkt, który nabył u Ciebie. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać wyszukiwarki, aby chciały same promować Twój biznes wysoko w wynikach wyszukiwania. Poznasz elementy sklepu internetowego, na które klienci zwracają uwagę i dopracujesz je, aby chętniej dokonywali zakupów u Ciebie. Nauczysz się skutecznych umiejętności potrzebnych do sprzedaży oraz poznasz ponad dziewięćdziesiąt sprawdzonych sposobów na sprzedaż.

Prowadząc własny biznes internetowy staniesz się niezależny i osiągniesz finansową wolność. Będziesz posiadał możliwość pracy praktycznie z każdego miejsca na ziemi co przełoży się na poprawę komfortu Twojego życia. Własny biznes to też bardzo często znacznie większe zarobki w porównaniu z pracą na etacie. Dzięki wiedzy zawartej w kursie również unikniesz kosztownych pomyłek co pomoże Ci zaoszczędzić wiele stresu i niepotrzebnych wydatków.

Skuteczne sposoby sprzedaży

Co zawiera kurs

Ponad godzinę instruktażowych wykładów praktycznej wiedzy, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła sprzedaży Twojego biznesu

Łącznie 10 wykładów wideo z wiedzą, która pomoże Ci skutecznie dotrzeć do nowych potencjalnych klientów

Do każdego z wykładów dołączone są checklisty działań, które krok po kroku usprawnią Twoją firmę

Możliwość zadawania pytań oraz komentowania pod każdą z lekcji

Konkretne przykłady zastosowania wiedzy, które w łatwy sposób wdrożysz w swoim biznesie

Pakiet ponad 250 niezbędnych narzędzi do prowadzenia biznesu internetowego, które usprawnią firmę

Dostęp do zamkniętej grupy kursantów, gdzie będziesz mógł zadawać pytania i uzyskać odpowiedz

Nieograniczony dostęp do materiałów również tych, które zostaną udostępnione w przyszłości

Końcowy test sprawdzający wiedzę pomoże Ci skutecznie zapamiętać najważniejsze informacje

Kim jestem

Kurs online business academyKrystian Wasilewski to przede wszystkim przedsiębiorca praktyk, ale również mentor biznesowy. Swoją przygodę z biznesem rozpoczął w 2008 roku. Pierwszą firmą była działalność usługowa. Nie posiadając wiedzy praktycznej, niezbędnej do prowadzenia działalności, długo czekał na duży sukces, kilkukrotnie doświadczając lekcji pokory.

Dzięki zdobytemu na własnych błędach doświadczeniu oraz pomysłowości, a także wiedzy doświadczonych przedsiębiorców, poznanych na drodze do sukcesu, stworzył unikalne rozwiązania budowania optymalnych modeli biznesowych i zarządzania firmą. Stosując unikatowe podejście i autorskie rozwiązania niejednokrotnie udowodnił skuteczność i profesjonalizm wdrażanych zmian w takich branżach jak handel, usługi czy nieruchomości.

Ukończył studia licencjackie z zakresu rachunkowości i finansów przedsiębiorstw, magisterskie z zarządzania i marketingu internetowego oraz studia podyplomowe na kierunku Master of Business Administration (MBA).Make Smart Busines Chris Hair Prestige Builders 4U K Property Services CG SEO Tigers Printing

Gwarancja satysfakcji

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kurs ten dał Ci dokładnie taką wiedzę jakiej potrzebujesz do dynamicznego rozwoju Twojej firmy. Jednocześnie zadbaliśmy o to, aby kurs spełniał najlepsze standardy zdobywania wiedzy przez internet. Jeśli jednak okaże się, że ta wiedza nie jest Ci wystarczająca lub z jakiegoś innego powodu nie spełnił kurs Twoich oczekiwań, odezwij się do nas w ciągu 30 dni od zakupu, a zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty.

High quality

Co mówią klienci

Zastanawiasz się…

Jak rozpocząć kurs?

Rozpoczęcie kursu jest bardzo proste i intuicyjne. Wybierz kurs, którym jesteś zainteresowany, a następnie kliknij „Chcę zapisać się na kurs”. Zostaniesz przeniesiony do płatności. Po dokonaniu transakcji zostanie automatycznie stworzone dla Ciebie konto wraz z dostępem do wybranego kursu. Otrzymasz na adres email dane do logowania, aby rozpocząć swoją przygodę z biznesem internetowym.

Czy mogę zapłacić kartą?

Tak, oczywiście. Płatności możesz dokonać zwykłą kartą bankową. Bezpieczne płatności są obsługiwane za pomocą PayPal i nie wymaga to posiadania konta PayPal.

Czy mogę zapisać się tylko na jeden kurs?

Tak, oczywiście. Aby rozpocząć, kliknij kartę kursu, który Cię interesuje, a następnie zapisz się na niego dokonując opłaty. Zostanie automatycznie stworzone dla Ciebie konto wraz z dostępem do wybranego kursu.

Jaka wiedza podstawowa jest potrzebna?

Nie musisz koniecznie posiadać zaawansowanej wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy. Poszczególne kursy poprowadzą Cię krok po kroku, tak abyś systematycznie zdobywał niezbędną wiedzę biznesową.

Czy cały kurs jest online?

Tak, ten kurs jest całkowicie online, a więc nie musisz wychodzić z domu, aby nauczyć się prowadzenia biznesu. Po zapisaniu się na kurs uzyskasz dostęp do swoich lekcji, narzędzi i testów. Będziesz miał możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfona z dostępem do Internetu.

Czy muszę brać udział w kursach w określonej kolejności?

Niekoniecznie, wszystko zależy od stopnia wiedzy jaką posiadasz. Natomiast jeśli zaczynasz swój biznes lub jesteś początkującym przedsiębiorcą dobrze jest, abyś zachował kolejność. Kurs jest tak zaprojektowany, że poszczególne lekcje się uzupełniają i zalecane jest wtedy, abyś przeszedł je krok po kroku.

Czy otrzymam dostęp do całego kursu od razu?

Lekcje w wybranym przez Ciebie kursie będą udostępniane automatycznie po określonym czasie, tak abyś miał czas na przyswojenie wiedzy z poprzednich lekcji.

Czy mogę zapisać się na kurs za darmo?

Nie ma możliwości zapisania się na kurs bezpłatnie.

Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

Biznes online od podstawMarketing online